Klaaside toonimine

"Meie kliendid kiidavad"

Autoklaaside toonimine

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonkile

"Säästa kütuselt ja naudi sõitu"

Toonklaas

"Kaitseb päikese ja võõraste pilkude eest"

Toonklaas.ee

Kvaliteet aastast 1999

Toonklaas

Kvaliteetne toonklaas Sinu sõidukile

Toonklaas blokeeritakse kuni 99% kahjulikust UV-kiirgusest.

Toonklaas takistab salongi enneaegset luitumist. Toonklaas toimib päikesekaitsena Teie autole, tõrjudes kuni 99% UV-kiirgusest.

Samaaegselt muudab toonklaas sõiduki väljanägemist. Üldjuhul on sõidukil klaasipinda kuni 30%. Toonklaasi tumedusaste valik on rikkalik. Kilega saab võimaluse muuta oma auto atraktiivseks ja isikupäraseks.

Toonklaas kindlustavab klaasi vastupidavuse. Autode klaasid on karastatud ja löögi tagajärjel puruneb klaas väikesteks tükkideks. Kkile hoiab väikeseid klaasikilde koos ning vähendab oluliselt vigastuste ohtu.

Sõltuvalt kile tumedusastmest, varjavad need soovimatute pilkude eest teie vara, olgu selleks siis telefon, rahakott või muu vargale ihaldusväärne objekt.

Tume kile aitab ka säästa raha kütusekulude arvelt. Tänu omadusele peegeldada tagasi kuni 70% päikesesoojusest, on sõiduki salong jahedam ning seega kasutate vähem konditsioneeri, millest tulenevalt väheneb ka kütusekulu.

 

Küsi pakkumist

 

 

Pakume toonklaasi allolevate brändide toodetega:

3m  lumar  solarguard sunguard

Valik tehtud töid

Toonklaas.ee tegeleb pakub teenuseid nagu autoklaaside toonimine ja autoklaaside vahetus ja parandus. Tegutseme juba aastast 1999. Omame pikaajalist kogemust ning pakume kvaliteetset ja usaldusväärset töökvaliteeti. Meie kontorid asuvad Rakveres ja Tallinnas. Küsi pakkumist klaaside toonimiseks või autoklaasi vahetuseks  juba täna.

Top