Autoklaas ei ole juba ammu enam AINULT klaas!

f18e557dbd5e763966-75637531

Tänu pidevatele uuendustele on klaasil palju erinevaid funktsioone, mille olemasolu pole palja silmaga võimalik märgata. Tänapäevane autoklaas peab olema väga tugev ja kvaliteetne, et tagada kokkupõrke korral maksimaalne kaitse. Mis teeb ühe autoklaasi turvaliseks? Mitte ainult autoklaas ise, vaid ka selle oskuslik paigaldamine.

Esimesel toodetud sõiduautol oli vaid väike tükike klaasi, mille eesmärgiks oli kaitsta juhti tuule ja tolmu eest. 1920ndatel võis autodel näha esimesi lamineeritud ja karastatud klaase. Tänapäeval on klaaside valik märksa mitmekesisem, kuna olulisim on mugavus ja ohutus. Autoklaas ei ole enam lihtsalt klaas, vaid sõiduki konstruktsiooni ja turvalisuse lahutamatu osa, millesse on integreeritud suurel hulgal automaatseid juhiabisüsteeme (ADAS): kaamerad, radarid, info kuvamine klaasile jne.

Kvaliteedimärk — SEKURIT Partner
Sekurit Partner kvaliteedimärk on Saint-Gobain Grupi programm. Saint-Gobain on olnud juhtiv autoklaaside tootja üle 80 aasta. SEKURIT Partner märki kandva ettevõtte puhul saab vaid parima toote ja teeninduse, sest nende klaasipaigaldajatel on aukartustäratav kogemuste- ja oskusteabepagas. SEKURIT Partner ettevõte on kohustatud läbima aastas korra koolituse. SEKURIT Academy`s jagavad teadmisi oma ala tippspetsialistid. SEKURIT Partneri koostööettevõtteks ei saa niisama lihtsalt, vaid see tuleb välja teenida. Seepärast auditeeritakse SEKURIT Partner ettevõtteid igal aastal, et nad vastaksid kõrgetele kvaliteedinõuetele.

file75637581_b2c_a_01hv

Uued tööriistad ja uuendusmeelsed lahendused
SEKURIT Partner on alati avatud uuendustele, pakkudes laias valikus suure lisandväärtusega tooteid, lahendusi ja teenuseid. Nii taastatakse sinu auto alati algsesse seisukorda, mis tagab parima juhtimiselamuse, mugavuse ja ohutuse. Autode klaasimiseks kasutatakse vaid uuemaid tooteid ja tehnoloogiaid. See tähendab, et kõik täiustatud juhtimisabi süsteemid, näiteks kaamera-, vihma- või tuleandurid, saavad pärast klaasivahetust kalibreeritud. SEKURIT Partner ettevõtetel on vahetu juurdepääas Saint-Gobaini globaalsele teadmistekogule, mille taga on enam kui 350-aastane kogemus ja oskusteave.file75637589_b2c_c_01hv

Originaalvaruosa = päris originaalvaruosa = turvaline autoklaas
Iga teine Euroopas toodetud auto on varustatud Saint-Gobain Sekuriti poolt toodetud klaasidega. Kõik Saint-Gobain Sekurit logoga järelturu klaasid on valmistatud autotootjatele tarnitavate originaalosade spetsifikatsioonide ja tootmisstandardite järgi. Tänu sellele on need klaasid sama kvaliteediga nagu originaalvaruosad — see annab tarbijale tipptoote.

file75637583_b2b_a_01hv

SEKURIT Partner on kvaliteedimärk ja rohkem infot leiab nende kodulehelt sekurit-partner.ee